9. september 2017
Brno

Bylo, nebylo Brno

Po úspěšném, už VI. ročníku nejkreativnějšího a nejinteraktivnějšího festivalu KDE BOLO, TAM BOLO..., který se konal v Bratislavě a Žilině Vás srdečně zveme i do Brna! Pro školní děti jsme připravili wokrshopy plné kreativity se známými architekty, umělci a kreativci! Těšíme se na setkání už 9. září 2017 v 10.00 v areálu společnosti VELUX Česká republika, s.r.o.. Víc informací najdete na našem fb

Registrace

o predchádzajúcich ročníkoch

Akcia bola veľmi vydarená, pretože sme sa dobre cítili spolu s deťmi v tvorivej atmosfére.
Ing. arch. Roman Talaš, IUR
Dovoľte, aby som sa Vám aj toto formou úprimne poďakovala za zorganizovanie rozprávkového festivalu “KDE BOLO, TAM BOLO… Festival bol unikátnym zážitkom, ukážkou neuveriteľnej detskej kreativity a skvelým príkladom, ako sa majú deti rozvíjať a tráviť voľný čas. Zážitok je to o to príjemnejší, že sa malí umelci o svoje krásne diela podelili so staromestskými škôlkarmi. Papierové domčeky vytvorené deťmi počas festivalu dnes zdobia naše materské školy a verím, že inšpirujú aj tých malých Staromešťanov, ktorí sa akcie nezúčastnili, aby sa na budúci rok pridali.
Blahoželám Vám k prvému ročníku KDE BOLO, TAM BOLO… a želám mu mnoho ďalších rokov a ešte oveľa viac malých i veľkých návštevníkov.
Táňa Rosová, starostka mestskej časti Staré mesto

© 2012 - 2021 KDE BOLO, TAM BOLO