9. september 2017
Brno

Bylo, nebylo Brno

Po úspěšném, už VI. ročníku nejkreativnějšího a nejinteraktivnějšího festivalu KDE BOLO, TAM BOLO..., který se konal v Bratislavě a Žilině Vás srdečně zveme i do Brna! Pro školní děti jsme připravili wokrshopy plné kreativity se známými architekty, umělci a kreativci! Těšíme se na setkání už 9. září 2017 v 10.00 v areálu společnosti VELUX Česká republika, s.r.o.. Víc informací najdete na našem fb

Registrace

o predchádzajúcich ročníkoch

Dovoľte, aby som sa Vám aj toto formou úprimne poďakovala za zorganizovanie rozprávkového festivalu “KDE BOLO, TAM BOLO… Festival bol unikátnym zážitkom, ukážkou neuveriteľnej detskej kreativity a skvelým príkladom, ako sa majú deti rozvíjať a tráviť voľný čas. Zážitok je to o to príjemnejší, že sa malí umelci o svoje krásne diela podelili so staromestskými škôlkarmi. Papierové domčeky vytvorené deťmi počas festivalu dnes zdobia naše materské školy a verím, že inšpirujú aj tých malých Staromešťanov, ktorí sa akcie nezúčastnili, aby sa na budúci rok pridali.
Blahoželám Vám k prvému ročníku KDE BOLO, TAM BOLO… a želám mu mnoho ďalších rokov a ešte oveľa viac malých i veľkých návštevníkov.
Táňa Rosová, starostka mestskej časti Staré mesto
Bolo to skveléééééééé. Vynikajúci nápad.
Ing. Branislav Augustín, technický riaditeľ KEMA stavebné materiály, s.r.o.

© 2012 - 2022 KDE BOLO, TAM BOLO